Intranet dla firmy na Bitrix24

System CRM Bitrix24 to najlepsze oprogramowanie dla przedsiębiorstw różnej wielkości. Intranet dla firmy jest dostępny dla nieograniczonej liczby użytkowników korzystających z planu Free. Zaawansowana komunikacja i praca, osiągane za pomocą wideokonferencji online, czatów czy wspólnej edycji dokumentów, to cechy charakterystyczne dla tego modułu.

Intranet dla firmy i jego funkcje

Nasz system został zaprojektowany tak, aby każdy pracownik firmy mógł go zastosować zgodnie ze swoimi potrzebami. CRM Bitrix24 podatny jest na szeroką personalizację, którą najpierw określamy w trakcie wstępnej konsultacji.

Na bieżąco dostosowujemy intranet w trakcie jego wdrażania do procesów i działania Twojej firmy. W zależności od ustaleń oraz wymagań i dziedziny, w której pracujesz, intranet może spełniać różne zadania i funkcje, w tym m.in.:

  • Funkcja informacyjna — wszystkie istotne dane o firmie znajdą się w jednym, łatwo dostępnym miejscu.
  • Funkcja organizacyjna — rozbudowane i kompleksowe możliwości do zarządzania kwestiami finansowo-księgowymi, administracyjnymi oraz sprawami kadrowymi.
  • Funkcja komunikacyjna — wewnętrzna komunikacja, osiągana za pomocą czatów, grup czy forów, a także sprawna wymiana plików, dokumentów czy opinii i sugestii.
  • Funkcja biznesowa — wgląd w dane klientów, historia współpracy, harmonogramy i generowane na bieżąco statystyki lub raporty.

Bitrix24 stawia na maksymalną optymalizację procesów firmy w prostej formie. Stawiamy na komunikację, wsparcie i współpracę. Na samym początku wraz z klientem analizujemy zapotrzebowanie biznesu i możliwe zastosowanie systemu w jej obrębie. Następnie w kompleksowy sposób wdrażamy intranet dla firmy i dostosowujemy do wcześniejszych założeń oraz wymagań, jakie będzie spełniał.

Po wdrożeniu intranetu nie kończy się współpraca, gdyż szkolimy pracowników w zakresie użytkowania systemu CRM Bitrix24, a także zapewniamy wsparcie Twoich specjalistów, w razie problemów z jego funkcjonowaniem.

intranet bitrix24

Format społecznościowy dla komunikacji roboczej w Bitrix24

Dzięki modułowi CRM Bitrix24 łatwo jest znaleźć żądany dokument, sprawdzić uprawnienia do niego, dołączyć dowolny plik do zadania lub wiadomości. Aktualne wersje dokumentów zawsze będą pod ręką.

Format intranetu wykracza poza system i pozwala na połączenie niektórych narzędzi ze znanymi serwisami społecznościowymi. Tym samym, oszczędzasz czas — jednocześnie dodając posty np. na FB czy Twitterze.

Ponadto intranet umożliwia tworzenie i prowadzenie kalendarzy osobistych i grupowych. Pracownicy mogą wspólnie pracować nad projektami czy tablicy aktywności. Usprawnia to nie tylko pracę, ale umożliwia także jej zdalny wymiar, bez utraty efektywności.

Zarejestruj się za darmo

Zapraszaj do swojego portalu współpracowników i kontaktuj się z nimi za pomocą rozbudowanego intranetu, który obejmuje kanał Aktualności, czaty osobiste i grupowe, połączenia wideo oraz głosowe, a także wideokonferencje.

Jeśli jesteś zainteresowany lokalną wersją Bitrix24 z API, CMS i otwartym kodem źródłowym, możliwym do dostosowania, to skontaktuj się z nami, a Twoja firma zyska kompleksowy system organizacji jej procesów.

Bezpłatnie konsultujemy i wdrażamy usługę do firmy, a następnie oferujemy wsparcie serwisu przez cały okres współpracy.

Podziel się
Bitrix24 BPM CONSULTING