Nowości Bitrix24: Zimowe Aktualizacje 2023

 

Prawdziwy prezent na Święta - nowa aktualizacja w Bitrix24!

Już wkrótce Bitrix zaprezentuję sporo nowości, w tym nowego asystenta na bazie AI - Copilot, który pomoże tworzyć artykuły, robić podsumowanie rozmów z klientami, samodzielnie wypełniać kartę klienta i jeszcze dużo fajnych rzeczy - a to wszystko zaledwie w kilka sekund!

No to czego możemy oczekiwać po aktualizacji:

1. Bitrix24 CoPilot: Sieć Neuronowa
Nowa wersja wprowadza sztuczną inteligencję - Copilot. To wszechstronny asystent, który nie tylko przygotuje treści tekstowe, ale także pomoże w formułowaniu zadań dla pracowników oraz tworzeniu transkrypcji rozmów. Dostępny jest w 6 sekcjach portalu, umożliwiając pracę w bardziej intuicyjny sposób. Więcej o CoPilot

2. Nowe Funkcje do Współpracy

- M1 Chat
Zaktualizowany design i funkcjonalność czatów sprawiają, że stają się pełnoprawnym komunikatorem. Emotikony, reakcje, naklejki i inne funkcje znane z popularnych komunikatorów są teraz dostępne w Bitrix24, umożliwiając bardziej interaktywną komunikację.

- Nowe karty w bocznym menu, możliwość pracy z kilkoma stronami jednocześnie
Nowe karty w bocznym menu ułatwiają korzystanie z różnych funkcji, takich jak Centrum Kontaktowe czy Market, bez konieczności opuszczania czatu.

3. Zaktualizowane Wolne Sloty w Kalendarzu

Funkcja "Wolne Sloty" została unowocześniona, uwzględniając teraz zajętość wszystkich uczestników spotkania oraz pozwalając na bardziej elastyczne ustawienia czasowe.

4. Nowa Aplikacja Mobilna M1

Optymalizacja aplikacji mobilnej przynosi szybsze działanie i nowe funkcje, włączając w to długo oczekiwany tryb ciemny dla wygody użytkowników.

5. Nowy Poziom Analizy w Konstruktorze BI

Użytkownicy otrzymują narzędzia do tworzenia spersonalizowanych szablonów raportów, odpowiadających indywidualnym potrzebom biznesowym.

6. Gotowe Szablony w Bitrix24.Market

Dostępne są gotowe szablony raportów w Bitrix24.Market, zapewniające szybkie i łatwe rozpoczęcie analizy danych.

7. Aktualizacje w CRM

Nowe funkcje w obszarze CRM umożliwiają wygodniejszą komunikację z klientami oraz nowe metody wyceny w Zarządzaniu Magazynem.

 

Te aktualizacje otwierają nowe możliwości i poprawiają efektywność korzystania z platformy Bitrix24.

Sprawdź, jak mogą one zrewolucjonizować Twoją pracę - zamów darmową konsultację a doradzimy jakich narzędzi potrzebujesz najbardziej!

Podziel się
Bitrix24 BPM CONSULTING