Doradztwo oraz consulting

Doradztwo oraz consulting

Możliwość zadawania wszelkich pytań dotyczących CRM specjalistom BPM Consulting

Zamów bezpłatną konsultację!

Samodzielne poruszanie się w pełnym zakresie rozwiązań Bitrix24 nie jest łatwe. Ponadto, niewystarczająco uważne podejście do wyboru oprogramowania może prowadzić do nieefektywnej inwestycji pieniędzy i Twojego czasu. W rozwiązaniu problemów w opanowaniu systemu pomoże oferowane przez nas doradztwo oraz consulting CRM Bitrix24. Zapewniamy bezpłatne konsultacje, które poruszą wiele zagadnień biznesu i pomogą w optymalizacji budżetu na automatyzację.

Jak działa konsultacja?

System CRM Bitrix24 jest narzędziem, który pozwala uzyskiwać aktualne informacje o stanie procesów przebiegających w przedsiębiorstwie oraz umożliwia kontakt z klientami i pracownikami. Nasze bezpłatne konsultacje pomogą w takich kwestiach jak:

  • długoterminowe zarządzanie Bitrix24;
  • pomoc w utrzymywaniu porządku we wprowadzanych danych;
  • dostosowanie CRM do zmian, jakie przeprowadza firma;
  • wprowadzanie nowych, indywidualnych rozwiązań.

W ramach consultingu nasi specjaliści przeprowadzą analizę potrzeb Twojej firmy i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania oraz zaproponują korzystne rozwiązania. Bezpłatne konsultacje, które prowadzimy, pomogą przenieść twój biznes na wyższy poziom.

Doradztwo oraz consulting: jak pracujemy?

Zapewniamy bezpłatne konsultacje w zakresie wyboru oprogramowania w dowolny, dogodny dla Ciebie sposób:

  • telefonicznie;
  • w biurze naszej firmy.

Pracujemy w pełnej zgodności z zasadami dostaw i polityką cenową zalecaną przez producenta CRM. Nasz zespół wykonują również usługi opracowania i wdrażania wybranych programów.

Chcąc otrzymać consulting oraz pomoc w zakresie Bitrix24 wystarczy utworzyć zgłoszenie w dogodny dla siebie sposób.

Bitrix24 BPM CONSULTING