Konfiguracja CRM Bitrix24

Konfiguracja CRM Bitrix24
Przegląd usługi

Po zakupie licencji Bitrix24 użytkownik otrzymuje podstawową wersję produktu. Nasza firma pomoże Ci dostosować CRM Bitrix24 do Twoich potrzeb lub rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe moduły.

Zamów teraz
Szczegół

Pomożemy dobrać i wdrożyć oprogramowanie, które pozwoli zarobić więcej. 

E-mail:
info@bpmc.pl
Telefon:
+48 579 545 535

Bitrix24 to elastyczne i skalowalne narzędzie do optymalizacji procesów biznesowych, dzięki któremu firma ma możliwość zyskania przewagi nad konkurencją. Pozwala na sprawne zarządzanie bazą klientów, zadaniami i projektami, komunikacją wewnętrzną, obsługą klienta oraz e-handlem. Odpowiednio przeprowadzona konfiguracja CRM Bitrix24 pozwala na dostosowanie pakietu ponad 35 narzędzi do konkretnych potrzeb firmy z uwzględnieniem charakteru i rodzaju prowadzonej działalności.

Aby zadbać o należyte wdrożenie systemu CRM (Customer Relationship Management System), warto skorzystać z profesjonalnej usługi konfiguracji. Dzięki temu Twoja firma otrzymuje gotowe działające narzędzie do zbierania i przechowywania danych nie tylko o klientach, ale także o wydajności pracowników.

Co wchodzi w skład usługi konfiguracji CRM Bitrix24?

Profesjonalna konfiguracja CRM ma na celu wesprzeć klientów w szybkim i skutecznym rozwoju prowadzonej działalności poprzez wdrożenie narzędzi, które pozwalają zoptymalizować procesy wewnętrzne.

Profesjonalna instrukcja wdrażania systemu obejmuje następujące etapy:

  1. Consulting — omówienie wymagań co do  treści, które klient chce zaimplementować w Bitrix24.
  2. Wdrożenie Britix24 — przygotowanie planu wdrożenia oprogramowania na podstawie analizy procesów w firmie.
  3. Opracowanie oprogramowania — konfiguracja CRM Bitrix24 do potrzeb klienta przez zespół techniczny, który dopracowuje i rozwija standardowe funkcje, tworząc unikalny portal integrujący się z innymi systemami.

Dzięki Bitrix24 praca stanie się szybsza, łatwiejsza i bardziej zautomatyzowana, dzięki czemu żadne zadanie lub projekt, jakie ma do wykonania pracownik, nie będą stanowiły trudności.

Zalety konfigurowania systemu CRM

Każdy menedżer, który zdecyduje się na skorzystanie z usługi konfiguracji CRM Bitrix24, może liczyć na utworzenie portalu korporacyjnego, który jest dostosowany do konkretnych zadań biznesowych. A mianowicie:

  • utworzenie odrębnych kanałów komunikacji nad zadaniami i nadanie praw członkom zespołu;
  • śledzenie sprawozdawczości i zarządzania dokumentami firmy w czasie rzeczywistym;
  • szczegółowa historia połączeń i korespondencji e-mail z klientami w celu usprawnienia procesów sprzedaży;
  • automatyzacja zadań na różnych etapach transakcji;
  • pomoc sztucznej inteligencji, która sama wysyła SMS-y, e-maile i wykonuje inne rutynowe zadania.

Co więcej, konfiguracja Bitrix24 rozszerza możliwości biznesu i pozwala na tworzenie prostych stron internetowych, stron promocyjnych z widgetami sieci społecznościowych oraz branżowego CRM z gotowymi narzędziami do wygodnego działania firmy. 

Jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konfiguracji CRM Bitrix24? Skontaktuj się z nami — opracujemy rozwiązanie, które przeniesie Twoją firmę na wyższy poziom.

Bitrix24 BPM CONSULTING