Konfiguracja CRM Bitrix24

Konfiguracja CRM Bitrix24

Po zakupie licencji Bitrix24 użytkownik otrzymuje podstawową wersję produktu. Nasza firma pomoże Ci dostosować CRM Bitrix24 do Twoich potrzeb lub rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe moduły.

Zamów bezpłatną konsultację!

Bitrix24 to elastyczne i skalowalne narzędzie do optymalizacji procesów biznesowych, dzięki któremu firma ma możliwość zyskania przewagi nad konkurencją. Pozwala na sprawne zarządzanie bazą klientów, zadaniami i projektami, komunikacją wewnętrzną, obsługą klienta oraz e-handlem. Odpowiednio przeprowadzona konfiguracja CRM Bitrix24 pozwala na dostosowanie pakietu ponad 35 narzędzi do konkretnych potrzeb firmy z uwzględnieniem charakteru i rodzaju prowadzonej działalności.

Aby zadbać o należyte wdrożenie systemu CRM (Customer Relationship Management System), warto skorzystać z profesjonalnej usługi konfiguracji. Dzięki temu Twoja firma otrzymuje gotowe działające narzędzie do zbierania i przechowywania danych nie tylko o klientach, ale także o wydajności pracowników.

Co wchodzi w skład usługi konfiguracji CRM Bitrix24?

Profesjonalna konfiguracja CRM ma na celu wesprzeć klientów w szybkim i skutecznym rozwoju prowadzonej działalności poprzez wdrożenie narzędzi, które pozwalają zoptymalizować procesy wewnętrzne.

Profesjonalna instrukcja wdrażania systemu obejmuje następujące etapy:

  1. Consulting — omówienie wymagań co do  treści, które klient chce zaimplementować w Bitrix24.
  2. Wdrożenie Britix24 — przygotowanie planu wdrożenia oprogramowania na podstawie analizy procesów w firmie.
  3. Opracowanie oprogramowania — konfiguracja CRM Bitrix24 do potrzeb klienta przez zespół techniczny, który dopracowuje i rozwija standardowe funkcje, tworząc unikalny portal integrujący się z innymi systemami.

Dzięki Bitrix24 praca stanie się szybsza, łatwiejsza i bardziej zautomatyzowana, dzięki czemu żadne zadanie lub projekt, jakie ma do wykonania pracownik, nie będą stanowiły trudności.

Zalety konfigurowania systemu CRM

Każdy menedżer, który zdecyduje się na skorzystanie z usługi konfiguracji CRM Bitrix24, może liczyć na utworzenie portalu korporacyjnego, który jest dostosowany do konkretnych zadań biznesowych. A mianowicie:

  • utworzenie odrębnych kanałów komunikacji nad zadaniami i nadanie praw członkom zespołu;
  • śledzenie sprawozdawczości i zarządzania dokumentami firmy w czasie rzeczywistym;
  • szczegółowa historia połączeń i korespondencji e-mail z klientami w celu usprawnienia procesów sprzedaży;
  • automatyzacja zadań na różnych etapach transakcji;
  • pomoc sztucznej inteligencji, która sama wysyła SMS-y, e-maile i wykonuje inne rutynowe zadania.

Co więcej, konfiguracja Bitrix24 rozszerza możliwości biznesu i pozwala na tworzenie prostych stron internetowych, stron promocyjnych z widgetami sieci społecznościowych oraz branżowego CRM z gotowymi narzędziami do wygodnego działania firmy. 

Jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konfiguracji CRM Bitrix24? Skontaktuj się z nami — opracujemy rozwiązanie, które przeniesie Twoją firmę na wyższy poziom.

Bitrix24 BPM CONSULTING