Szkoleniе Bitrix24

Szkoleniе Bitrix24

Oferujemy szkolenie z zakresu pracy w CRM Bitrix24 dla pracowników i kierownictwa firm.

Zamów bezpłatną konsultację!

Szkolenie pracowników to proces, który powinna przeprowadzić każda firma, chcąca zwiększyć sprzedaż i rozwinąć swój biznes. Szkolenie CRM Bitrix24 jest rozbudowanym kursem, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy uzyskacie dostęp do wielu narzędzi ułatwiających sprawne zarządzanie wieloma procesami.

Zorganizuj skuteczny system szkolenia pracowników

Szkolenie CRM to nie tylko opanowanie intuicyjnego oprogramowania, ale także wdrożenie rozwiązań dostosowanych indywidualnie do Twojego biznesu. System Bitrix24 oferuje duży wybór narzędzi, dzięki którym pracownicy i kierownictwo firmy mogą łatwo zbadać możliwości CRM.

Webinaria

Cotygodniowe spotkania online z naszymi użytkownikami poruszające najpopularniejsze tematy: kontrola pracy zespołu, definiowanie zadań, tworzenie stron internetowych, praca zdalna.

Nagrania z webinarów

Nagrania poprzednich webinarów są dostępne bez ograniczeń. Wybierz dogodny czas na naukę w swoim harmonogramie i opanuj materiał we własnym tempie.

Seminaria

Okazja do rozmowy z dyrektorami i menedżerami biznesowymi, zadania pytań przedstawicielom Bitrix24 i podzielenia się swoimi doświadczeniami z uczestnikami spotkań.

Jak przebiega szkolenie Bitrix24?

KROK 1: Zgłoszenie

Złożenie i zatwierdzenie zgłoszenia online lub telefonicznie.

KROK 2: Transfer wiedzy

Wybór formatu: szkolenie CRM online, w naszym biurze lub w biurze klienta według standardowego lub indywidualnego programu.

KROK 3: Wyniki

Automatyzacja procesów biznesowych, zarządzanie marketingiem, efektywne planowanie i inne liczne korzyści dla Twojej firmy.

Szkolenie Bitrix24 to:

  • Wiedza od certyfikowanych ekspertów.
  • Indywidualne podejście do zadań Twojego biznesu.
  • Praktyczna analiza pytań uczestników w celu utrwalenia wyniku.
  • Stałe wsparcie naszego serwisu.

Chcesz opanować Bitrix24 i usprawnić procesy we własnej firmie? Zorganizujemy szkolenie CRM dla Ciebie i Twoich pracowników. Skontaktuj się z nami — zaproponujemy rozwiązania dostosowane do Twojej działalności gospodarczej.

Bitrix24 BPM CONSULTING